Grupa Gazeta.pl

Grupa Gazeta.pl to masowe medium informacyjno-rozrywkowe z rozbudowaną społecznością użytkowników oraz szeroką grupą serwisów tematycznych, narzędzi i usług zaspokajających codzienne potrzeby: informacji, porad, wymiany opinii, komunikacji, rozrywki, zapełnienia czasu.

Jedno z najważniejszych i najpopularniejszych miejsc w polskim internecie, jest elementem codziennego rytuału jego aktywnych użytkowników.

Gazeta.pl dostępna jest za pomocą tradycyjnego www, wersji mobilnej oraz za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne.

Ludzie

Paweł Wujec

dyrektor segmentu Internet

Agnieszka Siuzdak

dyrektor pionu Gazeta.pl

Tomasz Pudlis

dyrektor handlowy grupy Gazeta.pl

Marcin Gadziński

dyrektor zarządzający Gazeta.pl

Michał Rutkowski

dyrektor marketingu

Dzieje się u nas

GoldenLine korzysta ze sztucznej inteligencji przy współpracy z Datumo

GoldenLine, jeden z największych serwisów rekrutacyjnych w Polsce, „zatrudnił” sztuczną inteligencję. W najbliższych miesiącach działanie serwisu zaczną wspierać rozwiązania oparte na zaawansowanych narzędziach analizujących zachowania użytkowników, rozpoznających ich potrzeby, które tworzy firma Datumo, dostawca rozwiązań z zakresu Big Data i Business Intelligence.

czytaj całość

Gazeta.pl: zagrajmy dla WOŚP jeden dzień dłużej!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, redakcja Gazeta.pl postanowiła pokazać swoją solidarność z Orkiestrą i zachęcić internautów do zbiórki pieniędzy „o jeden dzień dłużej” – w najbliższą niedzielę, 20 stycznia br.

czytaj całość

GoldenLine podsumowuje rekrutacje w 2018 roku

Platforma GoldenLine, jeden z największych serwisów rekrutacyjnych podsumowała 2018 rok. W tym czasie pracodawcy skontaktowali się z ponad 245 tys. osób posiadających profil zawodowy na GoldenLine. Jakich kandydatów szukali za pośrednictwem platformy?

czytaj całość

Rozdano nagrody w plebiscycie „The Best of Moto.pl”

W pierwszej odsłonie plebiscytu motoryzacyjnego serwisu Moto.pl Samochodem Roku 2018 ogłoszono Kię Stinger, model wybrany zarówno przez internautów, jak i jurorów. Podczas uroczystej gali, która odbyła się dziś, 10 stycznia br. w warszawskiej siedzibie Agory wręczono aż 14 statuetek, nagradzając m.in. najciekawsze modele, innowacje techniczne w branży i projekt CSR roku.

czytaj całość

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

pomoc@agora.pl
(42) 631 60 90
W dni robocze, pon.-pt. w godz. 9:00-17:00

Centrala

22 555 60 00
22 555 60 01
fax: 22 555 79 90

Adres

ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

Kontakt dla mediów

aleksandra.kubrak@agora.pl

Kontakt z redakcją Gazeta.pl

redakcja_portalu@agora.pl

Dyrekcja Gazeta.pl

dyrekcja_portalu@agora.pl

Patronaty Gazeta.pl

patronaty_gazeta.pl@agora.pl

Reklama w Gazeta.pl

Reklama.Gazeta.pl

Informacje o Agora SA

Agora.pl